PompyCieplaKrakow.pl - sprzedaż i montaż pomp ciepła

POMPY CIEPŁA KRAKÓW

Oferta

Nasza firma oferuje pompy ciepła dla mieszkańców miasta Kraków oraz całego województwa małopolskiego wyprodukowane przez najlepszych producentów w branży. Ponadto oferujemy kolektory słoneczne. Na rynku wyróżniamy się konkurencyjną ceną a także pełnym profesjonalizmem przy wykonywaniu zlecenia. Wdrażamy projekty, oferujemy montaż a także pełen serwis, a swoją kompleksowość możemy zawdzięczać doświadczonej grupie pracowników posiadających niezbędne kwalifikacje. Dołącz do współpracy z naszą firmą i skorzystaj z oferty już dziś!

Zobacz więcej >

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, montażu, a także instalacji pomp ciepła na terenie Krakowa, ale także całego województwa małopolskiego. Celem naszej działalności jest szerzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych opartych na wykorzystywaniu naturalnej energii i zasobów. Aktualnie co raz większy nacisk kładzie się właśnie na korzystanie z odnawialnych źródeł energii takich jak słońce, wiatr czy też wiele innych. Stąd też nowoczesne pompy ciepła stanowią rozwiązanie nie tylko znakomite pod względem technologicznym, ale również ekologiczne.

Zasada działania pomp ciepła

Pompy ciepła, które znajdują się w naszej ofercie pochodzą od znanych i cenionych producentów. Stawiamy jedynie na sprawdzone i rekomendowane rozwiązania, dlatego gwarantujemy ich niezawodność oraz bezproblemowe działanie. Pozyskiwanie energii z powietrza, gruntu czy wody to zadanie, które pozwala przekształcić taką naturalną energię w sposób, który pozwala wykorzystać ją do ogrzewania budynków. To właśnie jest główny cel użytkowania pomp ciepła. Urządzenia te wykorzystują skumulowaną w naturze energię, a następnie przekształcają ją i przekazują do instalacji grzewczej zlokalizowanej w danym obiekcie. Działanie pomp ciepła opiera się o kilka najważniejszych elementów takich jak przewody z glikolem służące do pobierania energii z gruntu, wody lub powietrza, parownik, w którym ciecz pobrana z przekształcana jest w gaz, a także sprężarka, która podnosi temperaturę gazu.

Co oferujemy?

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą znakomitej jakości pomp ciepła, ale także oferujemy całkowity montaż i instalację takich urządzeń. Podejmując z nami współpracę klienci mogą mieć pewność, że wykonamy swoją pracę od początku do końca z zachowaniem wszelkich zasad i norm bezpieczeństwa. Wykonywane przez nas instalacje pomp ciepła są niezawodne, a także bardzo wydajne. Stąd też poszczycić możemy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Pompy ciepła stanowią idealne wyjście dla każdego kto szuka nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, a także stawia na jakość i niezawodność.